برگزاری نمایشگاه - همایش - اسپانسرینگبرگزاری نمایشگاه : گروه طراحی داخلی و غرفه آرایی فروشراه با هدف ارائه خدمات حرفه­اي معماري و دکوراسيون داخلي و در پاسخ به نيازهاي روز افزون،به منظور ارایه سرویس های مدرن فعالیت خود را در قالب یک تیم حرفه ای آغاز نمود. اين شرکت در زمينه مشاوره، طراحي و اجراي دکوراسيون داخلي بر اساس اصل “طراحي علمي، ،کيفيت عالي ، زمان کمتر و قیمت مناسب ” خدمات خود را در زمینه های زیرارائه میکند.
طراحی و اجرای فضاهای تجاری
طراحی و اجرای فضای سبز(Landscape)
طراحی نما
طراحی و اجرای پروژهای خاص
طراحی و عملکرد شناسی
نظارت عالیه پروژه ها
نورپردازی ،انتخاب وسایل و چیدمان آن به سبک های کلاسیک و مدرن
بازسازی به همراه طراحی دکوراسیون و پارتیشن بندی داخلی
طراحی سه بعدی ۳DMAX شامل فضاهای داخلی و خارجی
مشاوره ،مطالعه در طرح، کيفيت، پيشگام در ارائه طرح هاي نوين درقالب سبک هاي مختلف، استفاده بهینه از فضا و هزینه و مشتري مداري جزء رسالت اصلي اين شرکت مي باشد.

برگزاری نمایشگاه

نمایشگاهها و همایش ها طی دو دهه اخیر دستخوش تحولات زیادی شده و به یکی از مهمترین ابزارهای توسعه فناوری و مبادلات تجاری تبدیل گردیده است. توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ITC) در گسترش هرچه بیشتر فعالیتهای مربوط به نمایشگاهها و همایشها در سراسر جهان و متحول شدن آن نقش اصلی را ایفا کرده است.

نمایشگاهها و همایشهای بین المللی به عنوان یکی از مجاری و کانالهای معرفی کالاهای تولید شده، تبلیغات و انتقال تکنولوژی در دنیا از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

در این راستا تیم فروشراه با بهره گیری از نیروهای متخصص در امر برگزاری کلیه امور اجرائی مربوط به همایش ها،نمایشگاه ها،جشنواره ها و با داشتن سوابق در این زمینه نسبت به ارائه کلیه خدمات بصورت داخلی و بین المللی فعالیت می نماید.

 

برگزاری نمایشگاه توسط فروشراه برگزاری نمایشگاه توسط فروشراه برگزاری نمایشگاه توسط فروشراه

برگزاری نمایشگاه توسط فروشراه برگزاری نمایشگاه توسط فروشراه برگزاری نمایشگاه توسط فروشراه

برگزاری نمایشگاه توسط فروشراه برگزاری نمایشگاه توسط فروشراه برگزاری نمایشگاه توسط فروشراه برگزاری نمایشگاه توسط فروشراه

 

مفید بود ؟ به اشتراک بگذارید