اجرای ایونت برند رینوزیت

اسپانسرینگ رینوزیت

اجرای ایونت برند رینوزیت توسط گروه توسعه تجارت فروشراه که در این ایونت با شکوه از هنرمندان و بازیکنان سرشناس دعوت گردیده بود و در این ایونت نیروهای سمپلینگ و پروموشن فروشراه به بهترین شکل ممکن پروژه های سمپلینگ و پروموشن متفاوتی را در دل ایونت انجام دادند.

اجرای ایونت

سمپلینگ و پروموشن نقش مهمی در ایجاد ارتباطی موثر و ماندگار در ذهن مصرف کننده دارد و اگر همراه با اسپانسرینگ صورت گیرد می تواند تاثیری دو چندان داشته باشد و مخاطبانتان را به سمت و سوی برند شما سوق دهد،زمانی که ما برای رونمایی از برند،قرعه کشی ها ، اسپانسر شدن در زمینه های مرتبط برند و ….. از اشخاص محبوب کشور دعوت به عمل می آید مردم شما را دوستدار هنر و حامی اشخاصی که به آنها علاقه دارند می دانند،به همین دلیل انتخاب شخص مورد نظر با ویژگی های برندتان بسیار مهم است،به عنوان مثال گاهی برندهای آرایشی با توجه به اینکه محصولاتشان مخصوص خانم ها می باشد بدیهی است از بازیگرهای زن محبوب دعوت بعمل آید تاثیر گذاری بیشتری را شاهد خواهیم بود تا این که از هنرپیشه مرد برای محصول آرایشی دعوت شود که این مورد حتی به نوعی ضد تبلیغ محسوب می گردد پس باید همه جوانب را در نظر گرفت و بری این کار با مشاوران گروه توسعه تجارت فروشراه در تماس باشید تا در جزئی ترین مراحل برندینگ محصولاتتان همراهتان باشند.

اسپانسرینگ برند رینوزیت توسط تیم فروشراه

اجرای ایونت برند رینوزیت توسط فروشراه و دعوت از جواد رضویان عزیز

ما آمادگی خود را برای اجرا و برگزاری بزرگترین ایونت ها و رویدادهای کشور اعلام می داریم و برای رشد روز افزون قدرت برند شما از بهترین اتفاقات و رویدادها کمک میگیریم تا بتوانیم بیشترین اثربخشی را برای شما محقق سازیم و نیروهای ما در سراسر ایران آمادگی اجرای این کار را خواهند داشت و همچنین امکان دعوت از محبوبترین بازیگران،خواننده ها و فوتبالیست ها وجود دارد.

گروه توسعه تجارت فروشراه تشکر ویژه خود را از جواد رضویان عزیز بابت تشریف فرمایی و قبول دعوت اعلام می دارد و همچنین تشکر مخصوصی از پژمان جمشیدی عزیز داریم.

اسپانسرینگ رینوزیت
اسپانسرینگ رینوزیت

ایونت،سمپلینگ و پروموشن برند رینوزیت و دعوت ازعارف لرستانی و پژمان جمشیدی عزیز

تمامی پروژه های اسپانسرینگی که برای برند رینوزیت به انجام رساندیم محبوبیت این برند را بین مخاطبانش به صورت روز افزون افزایش داده است زیرا تجربه نشان داده است که زمانی که برندی حامی فرهنگ و هنر می شود و به صورت متقابل هنرمندان نیز از آن برند حمایت می نمایند قدرتی ماندگار در ذهن مصرف کننده ها بدست می آورد.

امیدواریم در آینده نزدیک با دیگر هنرمندان عزیز کشورمان همراه شویم و شاهد گسترش روز افزون ایونت های اسپانسرینگی باشیم، گروه توسعه تجارت فروشراه تشکر ویژه خود را از عارف لرستانی و پژمان جمشیدی عزیز اعلام می دارد.

ایونت،سمپلینگ و پروموشن

برندها حساسیت بسیار زیادی دارند که باید دائما از آنها مراقبت کرد و  برای هویت آنها ارزش بالایی باید در نظر بگیریم و همانطور که در قسمت مقاله ها قبلا اشاره کرده بودیم جزئی ترین موارد و ملزومات اجرای پروژه های سمپلینگ و پروموشن می تواند روی شخصیت و هویت برند شما نقشی اساسی و حساس داشته باشد به همین دلیل ما با توجه به سگمنت و تارگت های شما در بازار موقعیت و جزئیات اجرای پروژه را مشخص می نماییم و بدیهی است که برای پروژه های اسپانسرینگ حتی شخصیت افرادی که شما دعوت می نمایید بسیار حساس است و باید مرتبط با وجهه برند شما باشد که این کار را با خیال راحت به مشاوران فروشراه واگذار کنید.

اشتراک گذاری :
آخرین مطالب بلاگ فروشراه
اشتراک رایگان پیامک
برای عضویت در خبرنامه پیامکی و استخدام سریع لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید.
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *