طراحی سایت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

طراحی سایت فروشراهطراحی سایت : آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا به یک سایت نیاز دارید ؟ شاید طرح سوال راجع به دلیل طراحی سایت کمی تکراری باشد اما ما به شما پاسخی متفاوت می دهیم .

معمولا ما در طراحی سایت و برنامه نویسی وب با دو رویکرد مواجه هستیم . دسته اول مشتریان طراحی سایتی هستند که برای بار نخست می خواهند سایت داشته باشند ، شرکت ما ابتدا نیازسنجی بازار و تحقیق را انجام می دهد و سپس وارد مرحله توسعه و طراحی و برنامه نویسی سایت می شویم .

دسته دوم مشتریانی که قبلا سایت داشته اند و نیاز به بروزرسانی و طراحی وب سایت اختصاصی بر اساس نیازهای جدید خود دارند . برای این دسته از مشتریان ما برنامه نویسی اختصاصی را پیشنهاد می دهیم .

چراکه طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب اختصاصی می تواند کلیه نیازهای آنها را پوشش دهد و در آینده نیز نگران گسترش نرم افزار خود نمی باشند . مشتریان ما در هر دسته می توانند با تکیه بر تجربه چندین ساله ما در طراحی سایت و تولید نرم افزار های اختصاصی برای شرکت های کوچک تا سازمان های بزرگ و با توجه به رویکرد شرکت در استفاده از فن آوری های روز طراحی سایت و برنامه نویسی به راحتی تجارت خود را در یک بستر مناسب شروع کنند .

طراحی سایت

قبل از هرگونه تصمیم گیری لطفا ابتدا نمونه کارهای شرکت ما را مشاهده نمایید ، ما تجربه راه اندازی فروشگاه آنلاین ، پرتال سازمانی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت اختصاصی و نرم افزارهای وب کاملا تخصصی را دارا هستیم . صد ها شرکت بزرگ داخلی ما را جهت همکاری در زمینه طراحی سایت و پرتال سازمانی انتخاب کرده اند و این خود نشان دهنده تخصص ما در طراحی سایت و همکاری بلند مدت با آنها نشان دهنده تعهد ما در پشتیبانی و خدمت رسانی می باشد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][bsf-info-box icon=”Defaults-share-alt” icon_size=”50″ title=”مدیریت محتوا و شبکه های اجتماعی” pos=”top”][/bsf-info-box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][bsf-info-box icon=”Defaults-area-chart” icon_size=”50″ title=”بهینه سازی برای موتورهای جستجو” pos=”top”][/bsf-info-box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][bsf-info-box icon=”Defaults-desktop” icon_size=”50″ title=”طراحی سایت و برنامه نویسی” pos=”top”][/bsf-info-box][/vc_column][/vc_row]