سیار بورد سازه انحصاری گروه توسعه تجارت فروشراه

سیار بورد - فروشراه

درباره سیار بورد

سیار بورد : شرکت فروشراه با هدف ایجاد تحولی عظیم در صنعت تبلیغات کشور و با رویکرد اجرای تبلیغات اثر بخش همراه با طرح های مبتکرانه و خلاقانه همراه با رسانه های نوین و ایده های ناب جایگاه برند شما را ارتقاء خواهد داد . یکی از این رسانه های نوین سازه ای منحصر به فرد و فوق العاده تاثیر گذار با نام سیار بورد یا همان اسکوتر تبلیغاتی می باشد.

سیار بورد - فروشراه

مشخصات سازه سیار بورد

سیار بورد سازه انحصاری گروه توسعه تجارت فروشراهاین سازه شامل یک موتور کشنده می باشد که از سیستم پیشرفته ایمنی حفظ تعادل برخوردار است و روی آن بیلبردی با اشکال و متریال های مختلف از قبیل پلاستیک فشرده شده،صفحه ماکت محصول و متریال ها و اشکال گوناگون استفاده می گردد و لازم به ذکر است که سیار بورد یکی از نوین ترین و جدیدترین نسل ابزارهای تبلیغاتی روز دنیا می باشد که جزو اثربخش ترین و کارآمدترین ابزارهای تبلیغاتی می باشد که می تواند تاثیر مطلوب و ماندگاری روی ذهن مخاطبین داشته باشد.

این سازه ظاهری زیبا و جذاب دارد و می تواند جلب توجه فوق العاده ای را به سمت خود داشته باشد و نوآوری و خلاقیت به کار برده شده در آن به شدت آن را تبدیل به یک سازه تبلیغاتی اثربخش و کارآمد نموده است.

اسکوتر تبلیغاتی سیار بورد

سعی ما بر این است که تبلیغات را با دیدگاهی متفاوت و ایده هایی جدید و به صورت کاملا تاثیر گذار در ذهن مخاطب انجام دهیم،از این رو گروه سیار بورد تصمیم بر ایجاد تحولی عظیم در صنعت تبلیغات کشور گرفت و با ایده های خلاقانه وهوشمندانه آماده ارائه متمایز ترین خدمات تبلیغاتی به شما خواهد بود و بدون شک تاثیر پذیری روی ذهن مخاطب خواهد داشت.

سیار بورد سازه انحصاری گروه توسعه تجارت فروشراه

در ذهن مخاطب ماندگار شوید

هم زمان با شکل گیری تکنولوژی های نوین در جهان امروز، صنعت تبلیغات نیز در حال تغییر است در این دنیای پر خلاقیت و پر هیاهو هر روز پدیده ای جدید متولد می شود و مخاطبان را به استفاده از خود فرا می خواند. ما با برنامه ریزی های میدانی و منطقه ای کمپین هایی عظیم را برای شما به ارمغان خواهیم آورد تا بتوانید به صورت گسترده دیده شوید و از همه مهم تر در ذهن مخاطب ماندگار شوید.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب اسکوتر تبلیغاتی فروشراه را مطالعه فرمایید.

ویدیو معرفی سیار بورد,سازه انحصاری گروه توسعه تجارت فروشراه

اشتراک گذاری :
آخرین مطالب بلاگ فروشراه
اشتراک رایگان پیامک
برای عضویت در خبرنامه پیامکی و استخدام سریع لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید.
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *