تبلیغات در عراق

تبلیغات در عراق

تبلیغات در عراق یکی از روش های بسیار هدفمند و موثر تبلیغاتی می باشد هم برای برندهایی که به این کشور صادرات گسترده ای دارند و هم برای برندها و شرکتهایی که محصولاتشان در این کشور حضور ندارد زیرا آمارها نشان دهنده این است که در ماه های محرم و صفر و پیاده روی مراسم اربعین بیش از 25 میلیون نفر در این مسیر پیاده روی دارند که بین 3 تا 4 میلیون از این جمعیت متعلق به کشور ایران است،بسیاری از شرکتهای ایرانی با تبلیغ کردن در این ایام با هزینه های بسیار مناسب بین سالهای 94 تا 97 دستاوردهای بسیار مطلوبی داشسته اند.

تبلیغات در عراق
تبلیغات در عراق

صاحبین مشاغل،مدیران مارکتینگ و مدیران تبلیغات با یک محاسبه بسیار ساده به این موضوع پی می برند که در شهری مثل تهران اگه بخواهند 3 تا 4 میلیون از جمعیت را با اجرای تبلیغات محیطی تحت پوشش قرار دهند هزینه بسیار زیادی باید انجام دهند در صورتی که با تبلیغات در محرم و صفر در مسیرهای اصلی منتهی به کربلا و نجف تاثیر پذیری فوق العاده ای را همراه با ماندگاری در ذهن مخاطب تجربه می نمایند،البته لازم به ذکر است چنانچه تبلیغات محیطی در عراق همراه با یک کمپین در فضای مجازی باشد بدون تردید منجر به یک کمپین موفق می گردد.

تبلیغات در عراق

طراحی بیلبردها در ماه های محرم و صفر باید کمی با تم رنگ های سنگین و همراه با شعارهایی متناسب با این ایام باشد،روش تبلیغ در عراق کمی با تبلیغ کردن در ایران متفاوت می باشد.

در تبلیغات محیطی از جانمایی تابلوها تا طراحی های گرافیکی و همچنین نوع انتخاب تابلوها و مدل قرارداد بستن آنها کاملا با شرایط ایران متفاوت می باشد.

همچنین در تبلیغات شبکه های اجتماعی در حال حاضر اگر در ایران اینستاگرام و تلگرام طرفداران بیشتری داشته باشد در عراق همچنان فیس بوک رتبه اول شبکه های اجتماعی می باشد و بعد از آن اینستاگرام بیشترین طرفدار را در این کشور دارد.

شرکت فروشراه با شعار راهگشای مسیرهای راهبردی فروش افتخار این را داشته است با دارا بودن 2 شعبه در شهرهای نجف و کربلا و همچنین دارا بودن تعداد قابل توجهی بیلبرد انحصاری در این مسیر بزرگترین کمپین های تبلیغاتی را از سال 94 تا کنون اجرا نموده است،فروش راه علاوه بر دارا بودن بیلبردهای انحصاری در نجف و کربلا در کلیه شهرهای عراق از جمله میسان،العماره،بصره و بغداد و شهرهای کردستان عراق از جمله اربیل و سلیمانیه دارای برترین تابلوهای تبلیغاتی در این شهرها می باشد.

کمپین اجرا شده لبنیات صباح در عراق

جهت مشاهده تصاویر کمپین اجرا شده لبنیات صباح توسط فروشراه , لطفا کلیک کنید

تبلیغات در عراق

سمپلینگ و پروموشن

یکی دیگر از خدمات مجموعه فروشراه در کشور عراق اجرای بزرگترین کمپین های btl می باشد،با توجه به اینکه برترین پروژه های سمپلینگ و پروموشن در سراسر ایران توسط مجموعه ما در حال اجرا می باشد و این کار را به صورت تخصصی و در حد بالاترین کیفیت ممکن به اجرا میرسانیم از سال 1395 شروع به اجرای سمپلینگ و پروموشن در شهرهای مرزی مهران و چذابه نموده ایم و با توجه به استقبال بسیار زیاد مردم و تاثیر گذاری مطلوب برای بنگاه های اقتصادی پروژه ها را به کلیه شهرهای عراق گسترش دادیم و در حال حاضر با بیش از 100 نفر نیروی انسانی در شهرهای مرزی و 200 نفر سمپلر و پروموتر عرب زبان و فارسی زبان در شهرهای عراق برترین پروژه های btl را به اجرا می رسانیم.

سمپلینگ در عراق

سمپلینگ در عراق و همچنین در شهرهای مرزی معمولا در کنار موکب ها یا همراه خودروهای ون تبلیغاتی یا ایسوزوهای تبلیغاتی صورت می پذیرد و با توجه به اینکه امتیاز انحصاری اسکوترهای تبلیغاتی را مجموعه فروشراه دارا می باشد در مراسم اربعین سال 97 ما از این اسکوترها جهت ارائه سمپل و ارائه گیفت استفاده می نماییم و همچنین مجوز تردد این سازه در مسیر نجف تا کربلا را نیز اخذ نموده ایم.

تبلیغات در عراق

لازم به ذکر است تردد جمعیت وسیع صدرالاشاره فقط به  ماه های محرم و صفر ختم نمی گردد و ایام نوروز و همچینین ماه مبارک رمضان و اعیاد مختلف نظیر عید فطر،عید قربان،عید غدیر علاوه بر مراسم اربعین جمعیت بسیار قابل توجهی در این شهرها تردد دارند.

به همین دلیل برخی از برندهایی که جهت تبلیغات در مراسم اربعین اقدام می نمایند برایشان قراردادهای یک ساله در نظر میگیریم که کل سال را از این فرصت ارزشمند بهره مند گردند علی الخصوص تبلیغات در فرودگاه نجف و تابلوهای بین جاده ای نجف تا کربلا و همچنین پشت بام ملک های منتهی به حرم امیرالمومنین در نجف و حرمین شرفین در کربلا بسیار حائظ اهمیت می باشد.

جهت مشاهده مشخصات برخی از تابلوهای نجف و کربلا کلیک کنید