درباره فروشراه

گروه توسعه تجارت فروشراه

گروه توسعه تجارت فروشراه

درباره فروشراه

کادر مجرب و متخصص شرکت فروشراه با بیش از 2800 نیرو و با قابلیت اجرای بزرگترین پروژه های سمپلینگ و پروموشن در سراسر ایران توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده بومی در تمامی استانها توانسته است خود را بزرگترین و قدرتمندترین شرکت سمپلینگ و پروموشن ایران معرفی نماید.

بزرگترین تفاوت ما این است که همانند یک شرکت تبلیغاتی یا یک بنگاه کاریابی عمل نمیکنیم و رو به روی شما نیستیم بلکه عضوی از مجموعه شما می شویم و در کنار شما هستیم تا با تعامل و همکاری و حفظ منافع هر دو طرف کسب و کارمان را به صورت روز افزون گسترده تر کنیم.

گروه توسعه تجارت فروشراه ما حصل گرد هم آمدن نسلی متخصص،جوان و نوآور در کنار بیش از یک دهه تجربیات اجرایی در زمینه سیاست های راهبردی فروش می باشد

+0

نیرو در سراسر کشور

+0

پروژه اجرا شده

آشنایی بیشتر با فروشراه

با عنایت به افزایش روز افزون رقابت میان برندهای مختلف در بازار فعلی و هجوم انواع و اقسام روشهای مختلف تبلیغاتی برای نفوذ در ذهن مصرف کننده، مسیرفروش بسیاری از برندهایی که در گذشته به صورت انحصاری فروش های بسیار بالایی داشتند و یا برندهای نوپایی که به تازگی وارد بازار پر رقابت شده اند مسدود شده است و یکی از مهمترین علت های آن گرفتن سهم از بازار از طریق برندهای متعدد رقیب از یکدیگر می باشد.

علت نام گذاری گروه توسعه تجارت فروشراه در بازار امروزی همین امر است که ما خود را راهگشای مسیرهای راهبردی فروش میدانیم و این صرفا یک ادعا نیست بلکه به پشتوانه تجربه،خلاقیت و نوآور بودن در صنعت تبلیغات BTL برای شما راه های فروش را هموار خواهیم ساخت و امید است نقش پر رنگی در افزایش فروش شما داشته باشیم.

ما از طریق موثر ترین روشهای تبلیغات BTL و البته با اجرای کاری متفاوت در زمینه خدمات:سمپلینگ/پروموشن/مرچندایزینگ(چیدمان کالا)/تحقیقات بازار/برگزاری خلاقانه ترین ایونت ها و رودشو ها و راه اندازی کمپین های دیجیتال مارکتینگ هموارترین مسیرهای فروش را برای شما خلق می کنیم و در این مسیر همواره تلاشمان بر این بوده است که از حرفه ای ترین سمپلر ها و پروموترها استفاده نماییم،۶۰ درصد از کیفیت اجرای پروژه های سمپلینگ و پروموشن و بهتر است بگوییم کلیه پروژه های اجرایی صدرالاشاره به توانایی های سمپلر ها، پروموتر ها و انیماتور ها بستگی دارد.

تبلیغات در جوامع امروزی جزء سریعترین و بهترین رسانه‌های پیام‌رسانی می‌باشد و نیاز به آن برای شرکت‌ها، ارگان‌ها، مؤسسات و مراکز فروش جهت شناسایی بهتر کالا و خدمات و ممتاز نمود‌ن بهترین‌ها د‌ر بازار یک امر ضروری به حساب می‌آید که سمپلینگ و فعالیت‌های تبلیغاتی چنانچه حالتی پویا د‌اشته باشد و به بهترین نحو انجام گیرد از سایر روش‌های دیگر، مناسب‌تر، سریعتر و اقتصاد‌ی‌تر است. گرچه بازاریابی و تبلیغات از دیرباز مورد استفاده بوده است اما در دهه‌های اخیر رشد علمی قابل توجهی در این زمینه رخ داده است و شرکت‌های پیشرو و موفق اقدامات و ابتکارات بازاریابی، فروش و تبلیغات را با به‌کارگیری اصول علمی و کنترل اثربخش اجرا، زمان و هزینه انجام می‌دهند.

مصرف کننده ، نیروی سمپلر ما را که پشت کانتر برند شما می بیند به عنوان نماینده شرکت شما می پذیرد پس برخورد مناسب و حرفه ای نیرو موجب بالا رفتن وجهه برند شما و برخورد کسل کننده،عادی و حتی زننده نیروی سمپلینگ موجب تخریب وجهه برند شما می گردد.

ما نگرانی های شما را درک می کنیم و حساسیت اجرای کارهای سمپلینگ و پروموشن را به خوبی میدانیم،خدمات ما اختصاص به کاری دارد که شما از ما میخواهید پس به ما اعتماد کنید و کیفیت مطلوب اجرای پروژه را از ما بخواهید.

گروه فروشراه با رویکرد کارآفرینی و پایبندی به ارزش های اجتماعی و حرفه ای با اجرای پروژه های سمپلینگ و پروموشن گوناگون در سراسر ایران توانسته است گامی بزرگ در جهت اشتغال زایی و پیشرفت اصولی و حرفه ای صنعت تبلیغات بردارد.

بااتکا به قدرت لایزال خداوند سبحان وباتکیه برعظم گروهی وکوشش برنامه ریزی شده نیروهای انسانی جوان به دنبال گسترش روز افزون مجموعه خود هستیم و هدف ما این است که بتوانیم به عنوان بزرگترین کارآفرین ایران شناخته شویم و حرفه ای ترین و تخصصی ترین فرآیندهای تبلیغات اثر بخش را پیاده سازیم.

سوالی دارید ؟ ما برای راهنمایی و مشاوره شما عزیزان آماده ایم

021-44978636 - 021-44972620

خدمات فروشراه

ما به توانایی های خود جهت موارد صدرالاشاره ایمان داریم و چنانچه می خواهید دیدگاه های ما را نسبت به خدماتمان بدانید و درباره ما بیشتر بدانید لطفا موارد ذیل را مطالعه فرمایید که توضیحات تکمیلی آنها در قسمت های تخصصی هر کدام به تفکیک و به طور مفصل آمده است.

ما به استناد مدارک و پروژه های اجرا شده و تلاش های مستمر خود موارد ذیل را به عنوان افتخارات خود می دانیم.

مبتکر اجرای پروژه های سمپلینگ و پروموشن
اجرای خلاقانه ترین ایونت ها و رودشوها
اجرای قدرتمندترین پروژه های چیدمان کالا (مرچندایزینگ)
تشکیل برترین تیم های تحقیقات بازار و تیم های تبلیغات POP و POS
به کار گیری برترین و حرفه ای ترین سمپلرها و پروموتر ها
مشاوره با فروشراه

بِرند شما را به سمت آینده هدایت میکنیم

ما خدمات مشاوره ای و اجرایی خود را در راستای ارائه راهکارهای مناسب به منظور جذب مشتریان، توسعۀ بازار و ایجاد تصویر ذهنی مناسب از برند شما ارائه می کنیم و شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رسانیم.