سمپلینگ سان استار همراه با ون تبلیغاتی

سمپلینگ سان استار

سمپلینگ سان استار : سمپلینگ سان استار همراه با ون تبلیغاتی در سراسر ایران توسط سمپلرها و پروموترهای حرفه ای آژانس تبلیغاتی فروشراه در حال اجراست و طی مدت یکسال در بیش از ۱۵ شهر مختلف توسط نیروهای سمپلینگ و پروموشن بومی در بیشتر از ۱۵۰۰ نقطه فروش این پروژه اجرا گردیده است،سمپلینگ یکی از بهترین و موثرترین روشهای تبلیغاتی است که تجربه استفاده از محصول را برای مخاطب رقم میزند و این تجربه به طور ماندگار در ذهن مخاطب می ماند.

درباره سمپلینگ بیشتر بدانید :  سمپلینگ چیست ؟

سمپلینگ سان استار

تحقیقات نشان داده است بیش از ۶۵ درصد تصمیم های مخاطبین جهت خرید و انتخاب محصول در نقطه فروش صورت می پذیرد و به جرات می توان گفت مهم ترین و اثربخش ترین روش تبلیغات در نقطه فروش اجرای پروژه های سمپلینگ و پروموشن می باشد که تجربه پروژه های گذشته نشان داده است در برخی از پروژه ها رشد فروش ۳۰۰ درصدی در مقیاس نقطه ای که جهت اجرای پروژه انتخاب شده بود بدست آمده بود،پروژه سمپلینگ فقط ارائه نمونه محصول رایگان یا تشکیل تیم همراه با نیروهایی که تست محصول ارائه می دهند نیست بلکه ایجاد یک ارتباط موثر و حرفه ای در لحظه می باشد.

که در این ایجاد ارتباط موثر آیتم های زیادی از جمله زبان بدن، فن بیان،مهارتهای ارتباطی، ویژگی های ظاهری،تسلط و اشراف کامل به محصول مورد نظر و …. را شامل می شود و هر کدام از این آیتم ها اگر درست اجرا نشود پروژه میتواند حتی به یک پروژه ضد تبلیغ تبدیل گردد.

سمپلینگ سان استار
سمپلینگ سان استار

سمپلینگ سان استار

ورود روز افزون برندهای مختلف در چرخه رقابت و گسترش بازار رقابتی میان تولیدکنندگان و واردکنندگان ، و نیز با توجه به تغییر ذائقه و سلیقه مصرف کنندگان ، همواره بحث رقابت ، سمپلینگ معرفی محصول و اثبات کیفیت و لیاقت برند در میان مصرف کنندگان بحث اصلی و حیاطی میان تولیدکنندگان بوده است.

در قسمت نکات کلیدی اجرای پروژه های سمپلینگ و پروموشن به نکات لازمه برای اجرای پروژه ای با کیفیت اشاره نموده ایم که تمامی این نکات را تیم و سمپلرهای ما برای اجرای پروژه ها در نظر می گیرند و برای سمپل کردن محصولات شما تمامی موارد لازمه را به سمپلرها و پروموترها آموزش می دهند.

سمپلینگ سان استار
سمپلینگ سان استار

ون تبلیغاتی

ون تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی بسیار کارآمد می باشد که شرکت فروشراه از سال ۱۳۸۸ با اجرای کمپین های خودروهای تبلیغاتی در قالب تبلیغات روی اتوبوس،تبلیغات روی ون،تبلیغات روی بدنه خودروهای سواری،تبلیغات روی ایسوزو و کامیون های بزرگ تبلیغاتی توانسته است کمپین هایی بسیار موفق و خلاقانه را به نمایش گذارد.

تلاش ما در کمپین های خودروهای تبلیغاتی این بوده است که با عنایت به سگمنت بازار و تارگت گروپ آنها نحوه نمایش خودروها در محیط های مرتبط با دو شاخص صدرالاشاره باشد،در کمپین های ون های تبلیغاتی یا همان ون های برندد شده ما ابتدای امر مجوز های لازم را از سازمانهای مربوطه قانونی اخذ می نماییم.

ون تبلیغاتی همراه با سمپلینگ و پروموشن

سمپل کردن یا سمپلینگ محصولات یکی از شیوه های رایج تبلیغاتی در کشورمان است؛ شیوه ای که این روزها برندها سعی دارند جلوه بهتری به آن بدهند. گروه توسعه تجارت فروشراه این روزها به طور گسترده در حال  استفاده از ون های تبلیغاتی در کنار پروژه های سمپلینگ و پروموشن برند های معتبر در سراسر کشور است. چرا که ون تبلیغاتی با در نظر گرفتن طراحی چشم نواز و بازدید عمومی بسیار زیاد ,  اثر بخشی فوق العاده ای در پروژه های اجرایی فروشراه داشته است .  فروشراه با هدف آگاه سازی مخاطبان نسبت به مصرف این دسته از محصولات، کمپینی را اکران کرده که سمپلینگ و پروموشن نیز جزیی از این کمپین وسیع است.

ون تبلیغاتی یکی دیگر از خدمات فروشراه برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید : ون تبلیغاتی

سمپلینگ سان استار همراه با ون تبلیغاتی در سراسر ایران

با توجه به شعار برند سان استار بدیهی است میزان انرژی پروموتر و سمپلر در زمان اجرای پروژه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و جزو اولویت گزینش و انتخاب نیروهای سمپلینگ برای پروژه های این برند می باشد به همین دلیل ما با گزینش برترین نیروهای سمپل و پروموت جهت اجرای پروژه سمپلینگ در شهرهای تهران،اصفهان،شیراز،مشهد،تبریز،اهواز،کرمان،کیش و ….توانستیم موفق ترین دستاوردهای این سبک تبلیغاتی را به ارمغان آوریم.

فروشراه همواره علاقمند به کار کردن با شرکت ها و برندهایی می باشد که اهداف بزرگی داشتند و در تحقق اهداف خود به دنبال تبلیغات و راهکارهای متفاوت و خاص می باشند، تا با این روش ها و تفاوت ها سریعتر به اهداف بزرگ خود نزدیکتر شوند.

اشتراک گذاری :
آخرین مطالب بلاگ فروشراه
اشتراک رایگان پیامک
برای عضویت در خبرنامه پیامکی و استخدام سریع لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید.
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *