ون تبلیغاتی

ون تبلیغاتی

ون تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی بسیار کارآمد می باشد که شرکت فروش راه از سال 1388 با اجرای کمپین های خودروهای تبلیغاتی در قالب تبلیغات روی اتوبوس،تبلیغات روی ون،تبلیغات روی بدنه خودروهای سواری،تبلیغات روی ایسوزو و کامیون های بزرگ تبلیغاتی توانسته است کمپین هایی بسیار موفق و خلاقانه را به نمایش گذارد.

اجاره ون تبلیغاتی

تلاش ما در کمپین های خودروهای تبلیغاتی این بوده است که با عنایت به سگمنت بازار و تارگت گروپ آنها نحوه نمایش خودروها در محیط های مرتبط با دو شاخص صدرالاشاره باشد،در کمپین های ون های تبلیغاتی یا همان ون های برندد شده ما ابتدای امر مجوز های لازم را از سازمانهای مربوطه قانونی اخذ می نماییم.

سپس اقدام به نصب وینیل روی خودرو و حتی تغییر رنگ خودرو می نماییم و قبل از شروع پروژه با هم اندیشی شرکت کارفرما پلن اجرایی،مسیر بندی روزانه خودروها،سناریو اجرایی و …. مشخص می گردد،معمولا برای هر خودرو ون 3 نفر نیروی پروموتر و سمپلر خانم و 3 نفر نیروی آقا در نظر گرفته می شود و چنانچه محصول مرتبط نیاز به سمپلینگ داشته باشد ملزومات اجرایی از قبیل کانتر تبلیغاتی،کوله های تبلیغاتی،اسکوتر تبلیغاتی و …. به کار گرفته می شود.

ون تبلیغاتی

ون تبلیغاتی
ون تبلیغاتی | سمپلینگ و پروموشن فروشراه

ون تبلیغاتی همراه با سمپلینگ و پروموشن

سمپل کردن یا سمپلینگ محصولات یکی از شیوه های رایج تبلیغاتی در کشورمان است؛ شیوه ای که این روزها برندها سعی دارند جلوه بهتری به آن بدهند. گروه توسعه تجارت فروشراه این روزها به طور گسترده در حال  استفاده از ون های تبلیغاتی در کنار پروژه های سمپلینگ و پروموشن برند های معتبر در سراسر کشور است. چرا که ون تبلیغاتی با در نظر گرفتن طراحی چشم نواز و بازدید عمومی بسیار زیاد ,  اثر بخشی فوق العاده ای در پروژه های اجرایی فروشراه داشته است .  فروشراه با هدف آگاه سازی مخاطبان نسبت به مصرف این دسته از محصولات، کمپینی را اکران کرده که سمپلینگ و پروموشن نیز جزیی از این کمپین وسیع است.

کمپین مورد نظر و المان های استفاده شده در سمپلینگ بر روی برندینگ تاثیر بسیاری خواهند گذاشت.

ون تبلیغاتی – خودرو برندد شده

کسب و کار هایی که وسیله نقلیه و یا ون برندد شده ندارند , فرصت بزرگی را جهت گسترش و ارتقاء خدمات خود از دست می دهند و در نتیجه بخش بیشتری از فرصت های سود آور و مشتریان وفادار را از دست می دهند.

ون تبلیغاتی | sسمپلینگ و پروموشن فروشراه
ون تبلیغاتی

طراحی چشم نواز

طراحی چشم نواز گرافیکی همراه مشخصات تماس کسب و کار شما می تواند انبوهی از مشتریان جدید را به خود جذب کند .

بازدید عمومی فوق العاده

تحققات اخیر نشان می دهد در مناطق پر ترافیک مرکز لندن , بیش از 3000 مشتری بالقوه در هر ساعت از ون تبلیغاتی  برندد شده بازدید می کنند.

علاوه بر این محققان بریتانیایی ادعا می کنند که رانندگان بریتانیا در هر هفته بطور متوتبلسط 20 ساعت را در ترافیک و مسیر سپری می کنند.( 31درصد افزایش از سال 2003 قابل توجه است ) که برابر با 1040 ساعت در سال و یک ماه و نیم زمان برای یک نفر !

آمار وزارت حمل و نقل در سال 2015 نشان می دهد 35/6 میلیون وسیله نقلیه ثبت شده است . این یعنی مشتری و بازدید کننده بیشتر !

این نوع روش تبلیغاتی به صاحبین کسب و کار کمک می کند توجه همه عابرین پیاده را به خود جلب کند. بسیار از عابرین ممکن هست از کسب و کار شما قبل از اجرای پروژه آگاهی نداشته باشند .

رانندگی تکراری  با وسایل نقلیه کسب و کار خود را به معادل آگهی روزنامه و یا بیلبورد سیار تبدیل کنید .

آژانس تبلیغاتی فروش راه با به کار گیری ون های تبلیغاتی در پروژه هایbtl خود توانسته است با هزینه بسیار کمتری نسبت به تبلیغات روی بیلبرد ها یا تبلیغات های بسیار پر هزینه اثر بخشی فوق العاده ای برای برندهای خود رقم زند.

ما با تارگت قراردادن مناطق مختلف شهری و حتی بین شهری و با تمرکز و فوکوس روی مناطق مختلف از پیش تعیین شده عده کثیری از افرادی که دقیقا مورد تارگت برند شما هستند را پوشش می دهیم و این نوع تبلیغ یکی از موثر ترین و اثربخش ترین نوع تبلیغات می باشد.

ون تبلیغاتی
ون تبلیغاتی | سمپلینگ و پروموشن فروشراه

ون تبلیغاتی

تبلیغات سیار

آژانس تبلیغاتی فروشراه پس از سالها تلاش در اجرای پروژه های btl به تاثیر فوق العاده جذاب تبلیغات سیار در پروژه های مختلف پی برده است در همین راستا یکی از منحصر به فرد ترین و به روز ترین سازه های تبلیغاتی روز دنیا با نام سیار برد را به ثبت رسانیده است و در کنار هرگونه پروژه تبلیغاتی سیار مانند ون های تبلیغاتی از این سازه استفاده می نماید.

نورمن می هیو مدیر عامل شرکت Sign Company می گوید:

“تاثیر مثبت در بفروش رساندن و شناساندن خدمات شما توسط ون های تبلیغاتی به این صورت می باشد

ون تبلیغاتی یک تبلیغات اقتصادی و مقرون به صرفه است با بازدهی بالا که برای شما این امکان را فراهم می کند تا در همه جا در دید عموم باشید

به همین دلیل جایی برای تعجب نیست که ون تبلیغاتی و یا وسایل نقلیه برندد شده یکی از سریع ترین روش های تبلیغاتی در حال رشد به دلیل دید وسیع آن است !

مزایای نصب وینیل بر روی ون

از مزایای چاپ بر روی وینیل این است که شما می توانید تمام ون یا وسیله نقلیه را پوشش تبلیغاتی دهید و یا تنها قسمتی از ون را مورد استفاده قرار دهید.

پس از نصب وینیل در این نوع پوشش هیچ گونه آسیبی به وسیله نقلیه وارد نمی شود . شما هر زمان که تمایل داشتید  و یا نام تجاری شما تغییر کند یا تصمیم بگیرید وسیله نقلیه را واگذار کنید, این پوشش براحتی قابل جداسازی خواهد بود.

اشتراک گذاری :
آخرین مطالب بلاگ فروشراه
اشتراک رایگان پیامک
برای عضویت در خبرنامه پیامکی و استخدام سریع لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید.
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *